Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

Çağlar Tesisat 7/24 Telefon Hattı

0507 335 40 17

 

Kanal Açma

Çaglar tesisat olarak en son teknoloji ekipmanlarımızla kanal tıkanıklıgına neden olan sebebi yerinde tesbit ederek zaman, maddiyatdan ve ek kırma işlemi gerektirmeden başta Üçyol, Hatay, Hakim Evleri, Fahrettin Altay, Karabağlar, Göztepe, Basın Sitesi, Konak, Yeşilyurt , Çeşme Urla , Yelki ve İzmir ‘in her yerinde kanal açma işlemini zamanında çözümler sunuyoruz.

Kanal Açma Urla

Her türlü pis su kanalı, banyo, mutfak ve tuvalet gideri ek kırma işlemi gerektirmeden gerçekleştirilmektedir. Çağlar Tesisat kanal açma işlemlerinde RothenBerger kanal açma cihazları kullanmaktadır. Kanal açma işlemlerinde ek kırma işlemlerine gerek kalmaz dolayısı ile siz müşterilerimize ek masraflar çıkmamaktadır. Kanal açma işlemlerinde ve tüm İzmir’de hizmetinizdeyiz.

Kanal Açma Alaçatı

Tıkanıklık nedenini bulup, mesafesini ölçtükten sonra uygun robot kanal açma makinaları ve temizle aparatları ile tıkanıklıkları kırmadan açıyoruz ve siz müşterilerimizin kısa sürede günlük hayatlarına devam etmelerini sağlıyoruz.En yakın kanal açma

Kanal Açma Çeşme

İzmir Kanal Açmaİzmir Kanal Açmaİzmir Kanal Açmaİzmir Kanal Açmaİzmir Kanal Açma

Tuvalet Banyo Gideri Tıkanıklık ve Kanal Açma

Yaşam alanlarımızda tıkanıklık sorunlarının en önemlileri tuvalet ve banyo gideri tıkanıklıklarıdır. Tuvalet, banyo ve mutfak gideri tıkanıklıkları genellikle yanlış kullanımdan kaynaklanmaktadırlar. Tıkanıklık her nerede olursa olsun öncelikle nedenlerinin araştırılması ve yerinin kanal görüntüleme cihazları ile görüntülenmesi ve tespit edilmesi gerekmektedir. Bu aşama kanal ve gider açma işlemlerinde sorun gidermek için son derece önemlidir. Gider – Kanal tıkanıklığının açılması için kırma dökme yapılması son derece yanlış bir çözümdür.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Alaturka (klozet) ve alafranga tuvaletlerde sıkça karşılaştıgımız tuvalet tıkanıklığı günümüz teknolojisiyle daha kolay çözümler sunmaktadır. Hiçbir kırma işlemi gerektirmeden uzman ekiplerimizle sizlere kolay çözümler sunmaktayız. Çağlar tesisat başta Çeşme, Urla, Yelki, Üçyol, Seferisisar, Hatay, Hakim Evleri, Fahrettin Altay, Karabağlar, Göztepe, Basın Sitesi, Konak, Yeşilyurt olmak üzere izmir’in her yerine servisimiz mevcutdur.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Yaşam alanlarınızda en çok kullanılan mutfak kısmı en çok da sorun yaratan kısımdır çünkü yağ ve gıda artıklarının atıldığı bölgedir. Mutfak tıkanıklığı yanlış döşenmiş tesisat, döşenen tesisata gereken (%4) eğimin yeterince verilmemesi. Biz Çağlar Tesisat olarak uzman ekip ve ekipmanlarla kırma işlemi gerektirmeden başta Çeşme, Urla, Yelki, Seferihisar, Üçyol, Hatay, Hakim Evleri, Fahrettin Altay, Karabağlar, Göztepe, Basın Sitesi, Konak, Yeşilyurt ve tüm izmir’in kanal tıkanıklığı açma mutfak tıkanıklığı açma tuvalet tıkanıklığı açma lavobo tıkanıklığı açma konusunda 7/24 hizmetinizdeyiz.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Evlerde iş yerlerinde resmi kurumlarda en sık kullanılan alanlardan biride lavabolardır bu tür yerlerde suyun yavaş akması tıkanıklık var demektir. Yapılması gereken ilerde daha büyük sorunlar ve masraflar açmaması için kesin çözümler bulmaktır biz Çağlar Tesisat olarak uzman ekibimiz ve ekipmanlarımızla yerinde tespit ve hızlı çözümler siz degerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız. Lavabo tıkanıklığı, Banyo Tıkanıklığı, Mutfak Tıkanıklığı, Tuvalet Tıkanıklığı konularında 7/24 hizmetinizdeyiz. Çeşme, Lavabo Urla, lavabo Yelki, Lavabo Seferihisar, İzmir, Konak, Karabağlar, Göztepe, Üçyol, Hatay, 05073354017

Tuvalet Lagım Pis Kokular

Banyo, mutfak, tuvalet ve bina içerisinde çok sıkla karşılaştığımız lağam kokularıdır. Bu kokuların birçok nedeni vardır. Sıralamamız gerekirse eski yapılarda tuvalet giderlerinin, banyo giderlerinin, mutfak giderlerinin havalandırma borularının çatı arasında bırakılması nedeniyle oluşur. Banyo mutfak tuvalet havalandırma borularının çatı üzerine çıkarılıp üzerine esmatik montajı yapma diğer seçenekdir. Apartman, villa ve resmi kurumlarda ana çıkış hatlarına yerine göre çekvayf veya es de konularak çözümler üretilebilir.

Peki Tıkanan Su Boruları Nasıl Açılır ?

Öncelikle gider kanal açma işlemlerinin teknolojik cihazlarla gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Atılan her yanlış adım sorunun daha da büyümesine neden olur. Tıkanıklık nedeni ve mesafesi tespit edilmelidir. Kanal görüntüleme cihazları ile kanal tıkanıklığının boyutu incelenmelidir. Kesinlikle kırma ve dökme çözüm olmamalıdır. Ekstra masraflarla, günlerce süren tadilatlar ve tekrarlayan tıkanıklık sorunlarıyla karşılaşmak istemiyorsanız lütfen Çağlar Tesisat ile iletişime geçiniz.

Kanal Görüntüleme

Kanal Görüntüleme İzmir, Kanal Görüntüleme Çeşme, Kanal Görüntüleme Buca, Kanal Görüntüleme Karabaglar, Kanal Görüntüleme Konak, Kanal Görüntüleme Urla, Kanal görüntüleme Balcova, Kanal Görüntüleme Bornova, Kanal Görüntüleme Bornova, Kanal Görüntüleme Gaziemir, Kanal Görüntüleme Narlıdere, Kanal Görüntüleme Yelki,

© Yelki Kanal Görüntüleme Su Kaçağı Tespiti Kanal Mutfak Lavabo Banyo Tıkanıklık Açma
© Çeşme Kanal Görüntüleme Su Kaçağı Tespiti Kanal Mutfak Lavabo Banyo Tıkanıklık Açma
© İzmir Kanal Görüntüleme Su Kaçağı Tespiti Kanal Mutfak Lavabo Banyo Tıkanıklık Açma
© Urla Kanal Görüntüleme Su Kaçağı Tespiti Kanal Mutfak Lavabo Banyo Tıkanıklık Açma
© Seferihisar Kanal Görüntüleme Su Kaçağı Tespiti Kanal Mutfak Lavabo Banyo Tıkanıklık Açma
© Gaziemir Kanal Görüntüleme Su Kaçağı Tespiti Kanal Mutfak Lavabo Banyo Tıkanıklık Açma

Rögar Görüntüleme

Rögar Görüntüleme izmir firması olaral en son teknolojik cihazlarla çeşme rögar görüntüleme , urla rögar görüntüleme ,

İzmir Kanal Tıkanıklık Açma

Tüm kanal ve tıkanıklık açma işlemleri 2 yıl Çağlar Tesisat garantisi altındadır. Göztepe Kanal Açma Bergama Kanal Açma  HAKİM EVLERİ, BASIN SİTESİ, POLİGON, ÜÇ KUYULAR, Balçova Kanal Açma FAHRETTİN ALTAY, İNCİR ALTI, SAHİL EVLERİ, BAHCELER ARASI, GÜZEL BAHÇE, YELKİ, URLA, ZEYTİNALANI, ÇEŞME ALTI, ÇEŞME, SEFERİ HİSAR, ÖZDERE, GÜMÜLDÜR, TORBALI, SELCUK, TİRE, ÖDEMİŞ, TORBALI, AYRANCILAR, MENDERES, GÖRECE, GAZİEMİR, SANRIÇ, UZUNDERE, LİMONTEPE, CENNET ÇEŞME, ÇAMLIK, YENİ ÇAMLIK, ADA TEPE, YEŞİLY URT, KARABAĞLAR, KOOPERATİF EVLERİ, ESKİ İZMİR, HATAY, Üçyol Kanal Açma EŞŞEFPAŞA, KONAK, GÜZEL YALI, MİDHAT PAŞA, KARATAŞ, VARYAT, Buca Kanal Açma ŞİRİNYER, İŞÇİ EVLER, BORNOVA, BAYRAKLI, Basmane Kanal Açma  ÇANKAYA, ALSANCAK, KORDON, BAHÇELİEVLER, Karşıyaka Kanal Açma ÇİĞLİ ve tüm İzmir’ e servisimiz bulunmaktadır.

Kırmadan Pis Su Tıkanıklık Açma

Pis su gideri tıkanıklığı açma hizmetleri kapsamında tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı açma konularında uzman Çağlar Tesisat, tüm bu işlemleri herhangi bir kırma gerektirmeden gerçekleştirmektedir. Bu tür yerlerdeki tıkanıklıklarda genelde pompalar, kimyasallar yada teller kullanılarak tıkanıklık açılmaya çalışılmaktadır. Çağlar Tesisat bu tür tıkanıklıklarda klasik yöntem ve cihazlar yerine yüksek teknoloji kanal açma cihazları kullanmakta dolayısı ile tüm kanal tıkanıklıkları ek kırma işlemi gerektirmeden açılmaktadır.

Dairenizde yaşanan kanal – pis su gider tıkanıklıkları, tuvalet tıkanıklıkları, banyo tıkanıklıkları, klozet tıkanıkları ve lavabo tıkanıkları gibi tıkanıklıkların sebebi genelde hatalı döşenen tesisat, yanlış malzeme kullanımı, su içinde zor eriyen malzemelerdir. RothenBerger kanal açma cihazları ile ek kırma gerektirmeden, daha az maliyetle daha kısa sürede kanal açma hizmeti veren firmamızı ücretsiz keşif için hemen arayabilirsiniz.

KANAL LOGAR NEDEN TIKANIR?

Logar tıkanıklığı, binaların başlıca yaşadığı ve sıklıkla görülen sorunlardan biridir. Özellikle çok katlı apartmanlarda onlarca dairenin mutfağından akan atık yağlar, yağlı bulaşık suları, çamaşır
ve bulaşık makinalerından kaynaklanan deterjan atıkları, tuvaletlere atılan veya istemeden kaçan çocuk bezi, temizlik bezi, sünger gibi cisimler kanalizasyon tıkanıklığına yol açmaktadır. İzmir ve çevresinde Çaglar Tesisat kanal temizleme firmamız, logar açma ve temizleme işlemlerinde kırma ve sökme işlemlerine gerek duymadan, gerekli teknolojik ekipmanları kullanarak çözüm üretmektedir. Çaglar Tesisat kanal açma ve kanal temizleme talepleriniz için bizi GSM numaralarımızdan günün her saatinde arayabilirsiniz. Kanal tıkanıklığı açma hizmetimiz yanısıra tuvalet tıkanıklığı açma, küvet tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma servislerimiz de bulunmaktadır. Tıkanıklık açma, pis su hattı açma, süzgeç açma, atık su borusu tıkanıklığı açma, tıkanık hat açma, logar tıkanıklığı açma, Çaglar tesisat tuvalet kanal açma gibi tüm tıkanıklık açma talepleriniz için hemen bizi arayınız.İzmir ve çevresinde 7/24 hizmet vermektedir.

Gider açma İzmir

Gider açma yöntemleri, kanalizasyon tıkanıklığı açma, robotla gider açma, gider borusu açma,gider açma, kırmadan gider,açma,gider açma fiyatları,tıkalı pimaş açma, tıkalı gider açma,tıkalı boru açma kimyasalı, tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı boruları açma, tıkalı tuvalet açma yolları, boru tıkanıklığı açma, boru açma,garantili tıkanıklık açma, logar tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, tıkanıklığı açma yöntemleri, robotla tıkanıklık açma,tikaniklik açma,tıkanık boru açma, logar açma, kanalizasyon borusu açma, izmir kanal açma,konak kanal açma,kanal arıza, kanalizasyon açma,lağım açma, tıkanmış boru nasıl açılır,kanalizasyon açma, kanal tıkalı,logar acma,kanal temizleme,logar temizleme,kanal temizleme

Kanal Açma Fiyatları

Ana kanal Açma fiyatı 350 TL  600 TL
Tuvalet gider Açma fiyatı Daire içi 300 TL
Banyo gider Açma fiyatı Daire içi 300 TL
Mutfak gider Açma fiyatı Daire içi 300 TL
Lavabo gider Açma fiyatı Daire içi 300 TL

NOT: Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işler için geçerlidir.Daha net fiyatlar için 7/24  0507 335 40 17 Nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kanal açma Çeşme Mutfak açma Çeşme Tuvalet gideri açma Klozet tıkanıklık açma Lavabo gideri açma Banyo gideri açma işlemlerini özel son teknoloji aletlerle kırmadan çok uygun fiyatlarla ve garantili olarak 7/ 24 Hizmetinizdeyiz.