Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

Çağlar Tesisat 7/24 Telefon Hattı

0507 335 40 17

 

Sıhhi Su Tesisatı

Çağlar Tesisat ev, ofis, iş hanı, hastane, okul ve diğer alanlardaki sıhhi tesisat problemlerine bilgi ve tecrübelerisi sayesinde hızlı ve kalıcı çözümler sunabilmektedir. Temiz su gereksinimi ile atık suyun tam olarak toplanıp sevki açısından sıhhi tesisat sektörü ekonomimizin önemli bir parçasıdır. Vana arızalarından su tesisatı boruları onarımına kadar bir çok tesisat sorununda bizi arayabilirsiniz. Sıhhi tesisat olarak nitelenen sistemler şunlardır: Günlük kullanımdaki sıcak, soğuk su gereksinimleri Pis su tesisatları Yağmur suyu, yüzey ve yeraltı suyu drenajları. Su Tesisatcı , Su Tesisatcısı

İzmir Sıhhi Tesisatİzmir Sıhhi Tesisatİzmir Sıhhi Tesisatİzmir Sıhhi Tesisatİzmir Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisatın uzun ömürlü olması için yapmamız gerekenler nelerdir?

Öncelikle sistemin kurulumu aşamasında gereken özen ve önemin gösterilmemesi, ileride birçok tesisat problemini beraberinde getirmektedir. Standartlara uygun parçalar kullanılsa bile döşeme esnasındaki hatalar kalıcı problemlere yol açabilir. Öte yandan birçok tesisat tamirat esnasında ciddi biçimde hasar almaktadır. Tamirat işlerinin uzman kadrolar tarafından yapılması sıhhi tesisat sisteminin ömrünü uzatan başlıca etkenlerdendir. Bununla birlikte giderlere yabancı maddelerin atılması, bilinçsiz kimyasal kullanımı, tesisatın sonradan değiştirilmesi gibi kullanım hataları sıhhi tesisat sistemlerine en çok zarar veren etmenlerdendir. Şunu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Sıhhi tesisat problemleri çoğu zaman sağlığınızı doğrudan etkiler. Problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih etmeniz maliyetlerinizi azaltır, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

Daireniz içerisindeki sıhhi tesisatlarda sızıntı, tıkanma ve kırılma gibi acil tamirat gerektiren durumlarla karşılaştığınızda, Çaglar tesisat güvencesindeki 0507 335 40 17 7/24 arayabilir size profesyonel bir tesisatçı göndererek sorunu hızlı ve garantili bir biçimde çözer.

SIHHİ TESİSAT VE ÖNEMİ

Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkarılmasını sağlayan boru ağına sıhhi tesisat denir. Sıhhi tesisatçılık insan sağlığının korunmasıyla doğrudan ilgilidir. Şehirleşme ve modern hayat, ihtiyaçlarla birlikte tesisat ve tesisatçılığın önemini arttırmıştır. Aynı şekilde kullanılan araç-gereç ve teknikler de gelişmiştir. Eskiden bir binanın temiz suyu akıyor, pis suyu gidiyor, ısınıyor ve çatısı akmıyorsa iyi bina olarak tarif ediliyordu. Günümüzde ise pek çok insan binalarının konforu için, havalandırma, soğutma, otomatik kontrol, yangın ve bina otomasyonu sistemleriyle ilgilenmekte ve uygulamaktadırlar. Temiz su, ilk çağlardan beri insanoğlunun varlığında önemli bir rol oynamıştır. İnsanoğlu temiz su kaynaklarını bulduğu yerlere yerleşmiş, kaynaklar kuruyunca veya kirlenince yeni yerler aramıştır. Tarih boyunca pek çok medeniyetin kurulduğu yeryüzünde ilkel tesisat uygulamalarını gün yüzüne çıkaran çok sayıda tarihi eser, buluntu ve belgeler elde edilmiştir. Modern anlamda sıhhi tesisatçılıktaki asıl ilerlemeler ise 19. yüzyıldan sonra olmuştur. Kullanılan araç ve gereçlerin sayıları artmış, dolayısıyla tesisat daha karmaşık bir hal almıştır. İnsan sağlığı ile doğrudan doğruya ilgili olan sıhhi tesisatın değeri ve önemi gün geçtikçe artmaktadır.

KLOZET TAMİR VE MONTAJ

Günün her anı kullandığımız klozetler, zaman içerisinde, kullanıma bağlı olarak yada farklı etmenler sonucunda hasar görebilir yada kullanılmaz hale gelebilir. Bu durumlarda Çağlar su tesisatçısı olarak bizler ilk önce hasar gören klozeti yada sifonu tamir etme yoluna gideriz. Eğer tamir edilemeyecek kadar hasar görmüş ise ilgili tesisatın yenisi ile değiştirilmesi uygun olmaktadır. Teknik Tesisat olarak bizler, sizlere hem klozet ve sifon tamiratında, hemde yeni alacağınız klozet ve sifon parçalarının montajında hizmet vermekteyiz. Konusunda uzman ekibimiz ile klozetin veya sifonun tamirini ve montajını profesyonel şekilde yapıp sizlere uzun bir süre kullanabileceğiniz bir alan bırakıyoruz.

Kullanacağınız bölüme göre farklı sifon ve klozet çeşitlerinden istediğinizi beğenip taktırabilirsiniz. Sunduğumuz hizmet sonunda kalitemizi sizde farkedeceksiniz. İzmir klozet tamiratı ve montajı konusunda İzmir’in tüm merkez ilçelerine hizmet vermekteyiz. İzmir su tesisatçısı olarak bize 0232 245 6003 ve 0507 335 4017 7/24 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Musluk Batarya Tamircisi İzmir

Musluk ve batarya tamirinde profesyonel hizmet almak önemlidir. Evde arızalı musluk bataryaları kendiniz tamir etmeye çalışabilirsiniz. Ancak işlerinizin yoğunluğundan musluk tamirini ihmal de edebilirsiniz. Musluklarınızın modeline göre en uygun şekilde tamir edilmesi gerekir. Klasik musluk tamirinde, aç kapa musluk tamirinde İzmir Muslukçu size yardımcı olacaktır. Musluk arızası her evde yaşanabilen sorunlardan biridir. Bu yüzden herkesin destek alacağı, her zaman ulaşabileceği bir musluk tamircisine ihtiyacı olur. İzmir  Musluk tamircisi olan servisimiz semtinizde her yere hizmet vermektedir. Evde musluk tamiri yapılacaksa, ustalarımız size yardımcı olsun. Çaglar tesisat Her model musluk tamirinde uzmanlaşmış ustalarımızla hizmet vermekteyiz. Çağlar tesisat musluk ve batarya olarak her zaman yeni yöntemleri, alet ve cihazları kullanarak musluk tamiri yapıyoruz. Banyo bataryası. Mutfak bataryası. Tezgah üzeri batarya. Termostatik batarya. Klasik musluk tüm çeşitleri satışı bulunmaktadır.