Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

Çağlar Tesisat 7/24 Telefon Hattı

0507 335 40 17

 

Su Kaçağı Tespiti

Müşterilerimiz her zaman kesin sonuç görmek ister. Bizde sizlerin bu isteğini yerine getirebilmek için son teknoloji cihazlarımızla kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız cihazlar sayesinde en hızlı ve en ekonomik şekilde su kaçaklarının bulunması hizmetini vermekteyiz. Evinizde oluşan sıcak-soğuk kullanım suyu, kalorifer su tesisatı veya pis su tesisatı kaçaklarını kırmadan, en kısa zamanda bulunması konusunda termal kameralar, akustik dinleme cihazları ayrıca kanal görüntüleme cihazlarımızla sizlere su kaçağı tespiti konusunda yardımcı olmaktayız.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti günümüz teknolojisinde çok kolay ve ekonomiktir. Günümüz cihazlar sayesinde geçmiş yıllarda yapılan hataları o yıllardaki işçilikleri o zamanki teknolojiyi minimum az hazarla tedavisini sağlar. Bizde sizlere son teknoloji cihazlarımızla en ekonomik kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti sağlamaktayız.

Gömme rezervuar hattı su kaçağı tespiti ve onarımı

Termal Kamera ile Görüntüleme

Kullanım suyu ve kalorifer hattı  gibi sıcak su tesisatlarında oluşan su kaçaklarını en etkili sistem olan termal kamera ile görüntüleme yaparak bulmaktayız. Bu sayede kısa zamanda noktasal olarak bulduğumuz kaçağı zaman kaybetmeden tamir ettirerek yapıda oluşacak zararların önüne geçilir, sıcak su eksikliğinden oluşacak mağduriyetler minimuma indirilebilir.

Akustik Dinleme

İster daire içi ister apartman içi isterse de açık alan fabrika, otel, okul, yurt, benzinlik fark etmeksizin her türlü alanda bulunan su kaçağı tespiti yapmaktayız. Son teknoloji akustik dinleme cihazı kullanılarak pahalı yüzeyleri, alanları veya kaplamaları kırmadan su kaçağı tespiti mümkün. Daire ve apartman içlerindeki su kaçaklarını hızlı şekilde bularak maliklerin mağduriyetlerini azaltmak ve üretim, hizmet tesislerindeki su kaçaklarını en hızlı şekilde bularak müşterilere sağlanan hizmet kesintilerini engellemek siz değerli müşterilerimize karşı birinci önceliğimizdir.

 

Kanal Görüntüleme (Pis su tesisatı)

Pis su tesisatlarında oluşan tıkanmalar, yanlış veya eksik montaj veya aşırı eskimiş tesisatlardan kaynaklanan su kaçaklarının net olarak yerini bulmak oldukça zordur. Bu noktada kanal görüntüleme cihazımızla siz değerli müşterilerimizin yapılarına daha fazla zarar gelmeden hatta en önemlisi sağlığınızı daha fazla tehdit etmesini önlemek amacı ile kanal görüntüleme hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz sayesinde pis su tesisatı hattında bulunan sorunlar ve kaçak nedenleri kırmadan tespit edilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Lokasyonlar

GÖZTEPE, BERGAMA, HAKİM EVLERİ, BASIN SİTESİ, POLİGON, ÜÇ KUYULAR, BALCOVA, FAHRETTİN ALTAY, İNCİR ALTI, SAHİL EVLERİ, BAHCELER ARASI, GÜZEL BAHÇE, YELKİ, URLA, ZEYTİNALANI, ÇEŞME ALTI, ÇEŞME, SEFERİ HİSAR, ÖZDERE, GÜMÜLDÜR, TORBALI, SELCUK, TİRE, ÖDEMİŞ, TORBALI, AYRANCILAR, MENDERES, GÖRECE, GAZİEMİR, SANRIÇ, UZUNDERE, LİMONTEPE, CENNET ÇEŞME, ÇAMLIK, YENİ ÇAMLIK, ADA TEPE, YEŞİLYURT, KARABAĞLAR, KOOPERATİF EVLERİ, ESKİ İZMİR, HATAY, ÜÇYOL, EŞŞEFPAŞA, KONAK, GÜZEL YALI, MİDHATPAŞA, KARATAŞ, VARYAT, BUCA, ŞİRİNYER, İŞÇİ EVLER, BORNOVA, BAYRAKLI, BASMANE, ÇANKAYA, ALSANCAK, KORDON, BAHÇELİEVLER, KARŞIYAKA, ÇİĞLİ ve tüm İzmir’de su kaçağı tespitinde hizmetinizdeyiz.

Su Kaçağı Tespiti

Gaziemir

Bornova

Balçova

Karabağlar

Göztepe

Konak

Yeşilyurt

Urla

Yelki

Çeşme

İzmir

Seferihisar

Çeşme

VE DİĞER TÜM İLÇELER DAHİL TÜM İZMİR’DE HİZMETİNİZDEYİZ.

 

Termal Kamera

Sıcak su hattı termal görüntüsü